1. Üldsätted

1.1. Veebipoe www.epood.raschsalong.eu (edaspidi Rasch tapeedisalong e-pood) omanik on Karatto OÜ (registrikood 10194790), asukohaga Punane 54, Tallinn.
1.2. E-poest on võimalik sooritada oste
1.2.1. eraisikuna.
1.2.1. Eestis registreeritud juriidilise isikuna.

2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.

2.1. Rasch tapeedisalongi e-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
2.2. Kauba kohaleoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel või mõningatel juhtudel kohaletoimetamise pakkumine saadetakse kliendile e-posti teel. Suuremahulise tellimuse korral on müüal õigus tarne hinda tõsta, teavitades sellest ostjat.
2.3. Teave kauba kohta on esitatud Rasch tapeedisalong e-poes vahetult kauba juures.
2.4. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Pärast kauba saadavuse ja kohaletoimetamise võimaluse kontrollimist saadetakse ostjale e-posti teel arve.
3.2. Tellimus on loetud lõpetatuks ainult sel juhul, kui makse on laekunud Karatto OÜ arveldusarvele.
3.3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.
3.4. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub Rasch tapeedisalongi tööajal: E-R 10.00-19.00, L- 11.00-17.00. Kehtib ka “tulen kaubale ise järele” tarnevaliku puhul.
3.5. Ostja on kohustatud kaubale järgi tulema kahe nädal jooksul alates kauba lattu saabumise teatise kätte saamisest. Müüjal on õigus laoteenuse eest sisse nõuda tellimuse kogusummast  1% päevas.

4. Kohaletoimetamine

4.1. Kaupu saadetakse Eesti piires(kokkuleppel teistesse riikidesse).
4.2. Tellimuse vormistamisel on nähtavad ainult 3 võimalust kauba kättesaamiseks. Muudest kättetoimetamise võimalustest saab ostja teada raschtapeedisalong@gmail.com e-mailile kirjutades.
4.3. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5- 7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
4.4. Kui kaupade kohaletoimetamine kokkulepitud ajaks ei ole võimalik, on Karatto OÜ- l õigus tarneaega pikendada, andes sellest kliendile eraldi teada.
4.5. Ostjat teavitatakse telefoni või e-maili teel kui kaup on kättesaamiseks valmis.

5. Taganemisõigus

5.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
5.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
5.3. Internetipoe tellimusest võib keelduda juhul, kui tellitav kaup oli müüjal laos olemas ning tagastati kahjustusteta (s.h mehhaanilised) ja originaalpakendis.
5.4. Individuaalse tellimuse saab tühistada ainult defekti korral. Üksiktellimuse tühistamise korral müüa ettemaks ei tagasta.
5.5. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Rasch tapeedisalong e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
5.6. Ostja kohustub kohe kauba kätte saamisel kontrollima kaubal võimalike mehhaaniliste kahjustuste olemasolu, kuna hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
5.7. Ostja kohustub tutvuda seinakatte kleepimise kasutusjuhendiga  ja arvestada kõiki toote individuaalseid iseärasusi, kuna prentensioone pärast paigaldamist või materjali lahti lõikamist enam vastu ei võeta.
5.8. Kauba tagastamiseks tuleb esitada avaldus vabas vormis raschtapeedisalong@gmail.com e-posti.
5.9. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
5.10. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaal pakendis. Kauba pakend peab olema terve ja puhas. Toote kaubanduslik välimus peab olema täielikult säilinud.
5.11. Rasch tapeedisalong e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1. Rasch tapeedisalong e-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.
6.2. Rasch tapeedisalong e-pood ei vastuta ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest.
6.3. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt pool aasta jooksul Rasch tapeedisalong e-poe poole, saates e-kirja raschsalong@gmail.com
6.4. Rasch tapeedisalong e-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
6.5. Kui Rasch tapeedisalongi e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest e-pood vastutab, asendab e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab e-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
6.6. Müüja ei vastuta reaalse materjali värv ja tekstuuri mittekokkulangevuse eest ekraanil kuvatutega. Kahluste tekkimisel on soovitav tutvuda matrejali kvaliteediga salongis kohapeal. Sellist materjalide mittekokkulangevust ei loe müüja tellimusest loobumise põhjuseks
6.7. Müüja ei vastuta materjali koguse väljaarvestamise täpsuse eest.
6.8. Rasch tapeedisalong e-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult vormis 14 päeva jooksul.

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

7.1. Rasch tapeedisalong e-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
7.2. Rasch tapeedisalong e-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

8. Vaidluste lahendamine ja vastutus

8.1. Kui ostjal on Rasch tapeedisalong e-poe osas pretensioone, tuleb need saata meiliaadressile raschsalong@gmail.com
8.2. Kui ostja ja Rasch tapeedisalong e-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
8.3. Rasch tapeedisalong e-pood ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Karatto OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).